Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Lékař/lékařka - RDG oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Může se nahlásit i lékař absolvent se zájmem o tento obor.
Volné místo lékař/lékařka - rdg oddělení pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/lékařka - RDG oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Ulice: Purkyňovo nám. 133
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Zorálková
E-mail: Ing. Lenka Zorálková
Telefon: +420 568 809 454

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace