mistr (strojírenská výroba)

  • Louny

Pracovní místo ( mistr (strojírenská výroba) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
o vedení týmu lidí a organizace práce
o sledování kvality provedených prací a dodržování technologických postupů
o zácvik a zaškolení nových zaměstnanců
o příprava podkladů pro hodnocení a odměňování zaměstnanců
o dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně
Požadujeme:
o minimálně středoškolské vzdělání technického směru
o praxe na obdobné pozici ve strojírenské firmě
o organizační schopnosti, schopnost plánování práce
o komunikační dovednosti, zkušenosti s jednáním s lidmi
o znalost práce na PC
o časová flexibilita, spolehlivost

o příspěvek na stravování a další benefity
o motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
o jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt: email: hana.krepcikova@legios.eu
Volné místo mistr (strojírenská výroba) pro lokalitu Louny.