Inspektor kvality

  • Brno

Pracovní místo ( Inspektor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat?
Práce inspektora kvality zamezuje zbytečné výrobě neshodných výrobků. Budete provádět:
• odběr a přípravu vzorků odlitků
• různé typy zkoušek (kontrola tvrdosti, ultrazvukem, vizuální a metalografická kontrola)
• zápisy o provedených zkouškách
• navrhování nápravných opatření

Co požadujeme?
• vyučení nebo středoškolské vzdělání, v technickém oboru výhodou
• uživatelská znalost práce na PC
• dobrá pracovní morálka, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
• ochotu pracovat v třísměnném provozu
• praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?
• Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
• nástupní mzda pro uchazeče bez zkušeností 16 500,-Kč, po zaučení 17 500,-Kč, mzda pro uchazeče se zkušenostmi k jednání
• docházkový bonus ve výši 990,-Kč
• čtvrtletní výrobní bonus až do výše 15 000,-Kč
• možnost kariérního růstu
• příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za odpracovaný den
• 5 týdnů dovolené
Volné místo inspektor kvality pro lokalitu Brno.