HŠBETON s.r.o.

Dělník-zedník-betonář

Odeslat

Pracovní náplň
Práce po stavbách po celé ČR.Ubytování a cestovné na náklady firmy.
Požadavkem je výuční list -možno i v jiném oboru - zaučíme.
Práce na hlavní pracovní poměr celoročně.
Možnost vysokých výdělků.
Kontaktní osoba: Leoš Harvalík, tel. 608 652 060, email - harvalik@hsbeton.cz
Volné místo dělník-zedník-betonář pro lokalitu Volary.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník-zedník-betonář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: HŠBETON s.r.o.
Ulice: Budějovická 633
Město: Volary
PSČ: 384 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Leoš Harvalík
E-mail: Leoš Harvalík
Telefon: +420 608 652 060

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HŠBETON s.r.o.