OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ

  • Písek

Pracovní místo ( OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste obchodník, ideálně se zkušeností v oblasti exportu?
Láká Vás pravidelná komunikace v angličtině a služební cesty do zahraničí?
Česká firma s více než 25 letou historií v oblasti vydavatelství hledá do obchodního týmu nového kolegu na pozici:

Obchodník pro zahraniční zákazníky

Nabízíme:
zázemí stabilní české firmy
zajímavé mzdové ohodnocení
možnost seberealizace
podílet se na dynamickém rozvoji firmy

Náplň práce:
aktivní komunikace a prodej stávajícím zahraničním distributorům a zákazníkům
navazování nových obchodních vztahů
tvorba obchodních nabídek
účast na největších světových veletrzích v oboru - Hongkong, Čína, Německo, Itálie (aktuálně 7 mezinárodních výstav ročně)

Požadujeme:
obchodní myšlení
komunikační dovednosti
schopnost vést obchodní schůzku, prodejní dovednosti
výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev - min. B2), německý jazyk výhodou
ochota cestovat
spolehlivost, flexibilita a loajalita

Mzda od 35.000 Kč.

První kontakt e-mailem na info(at)jirimodels.com, po 1. kole výběrového řízení budou uchazeči, kteří splní uvedené požadavky, kontaktováni k osobnímu pohovoru.
Volné místo obchodník pro zahraničí pro lokalitu Písek.