Specialista(ka) zdraví a dietologie

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Specialista(ka) zdraví a dietologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SŠ, VŠ (nutriční terapeut, dietní sestra, vzdělání v oblasti výživy nebo certifikace v oblasti výživy např. Nutris, NutriAcademy)
Prokazatelné znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence Poradce ve výživě, Nutriční specialista apod.)
Výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
Min. 1 rok praxe v oblasti obchodu
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
Pozitivní, zodpovědný a proaktivní přístup
Reprezentativní a příjemné vystupování
Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
Ochotu na sobě pracovat a schopnost učit se
Náplň práce:
Poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
Sestavování individuálních výživových plánů na základě Komplexní nutriční typologie
Prodej doplňků stravy
Nabízíme:
Práci na HPP
Vysoké finanční ohodnocení (fixní odměna + provizní systém)
Smysluplnou a zajímavou práci v malém přátelském kolektivu
Příjemné pracovní prostředí
Odborné školení, další vzdělávání v oboru, zvyšováni kvalifikace
Volné místo specialista(ka) zdraví a dietologie pro lokalitu Česká Lípa.