Vrátný/strážný - Lipence

Pracovní místo ( Vrátný/strážný - Lipence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do areálu tržnice v Lipencích přijmeme bezpečnostního pracovníka. Vhodný kandidát se nejprve zaučí na nočních směnách. Po zaučení je provoz směnný: Po-Ne, 12ti hodinové směny (denní/noční.)

Náplň práce:
- Výběry parkovného
- Kontrola vjezdů a výjezdů vozidel
- Práce s penězi

Nabízíme:
- Dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti
- Pravidelné vyplácení mzdy
- Nástup ihned/dohodou
- Zaškolení, uniformu, zázemí
- Možnost získat certifikát STRÁŽNÝ 68-008-E za zvýhodněných podmínek
- Individuální přístup při plánování směn

Požadujeme:
- Výpis z rejstříku trestů
- Slušné vystupování
- Samostatnost a spolehlivost

V případě zájmu o pozici nám zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky. Možný osobní kontakt v pracovních dnech 9-11 nebo 13-15 na adrese Průmyslová 566/5, Praha 10, autobusová zastávka Perlit (bus: 181, 182, 183, 223), sídlíme v 7. patře ve žlutošedé budově.

pravomila.fuksova@indus-czech.cz 602 935 880