Uklízeč/ka - vytvořeno pro OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Uklízeč/ka - vytvořeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLÍZEČ/KA místo vytvořeno pro OZP
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost. Čistý trestní rejstřík.
NÁPLŇ PRÁCE: Úklid běžných kancelářských prostor a příslušenství. Jen odpolední směny. So+Ne, svátky volné.
NABÍZÍME: Práci vhodnou pro invalidní důchodce! Příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí. Příspěvek na dopravu. Odměny dle vykonané práce. Příplatky za přesčasy, výplata mzdy v pevných termínech - na účet nebo složenkou
PRVNÍ KONTAKT: Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: iveta.durisova@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste telefonicky Po-Pá od 7-15 hod. na čísle 725 466 606. Prosíme zájemce, aby nechodili osobně na adresu místa výkonu práce.
ov. 29.3.19
Volné místo uklízeč/ka - vytvořeno pro ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.