China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod

Ekonomický ředitel - manažer

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Aviatická č.p. 1017/2, 161 00 Praha 614
kontakt: Vanické Pavlína, e-mail: vanicka@gmail.com
náplň práce:
odpovědnost za komplexní chod financí závodu, strategické plánování, příprava rozpočtů, forecasting, monitoring výnosů a nákladů společnosti, cash flow management, řízení rizik, optimalizace procesů a manažerský reporting - denní komunikace s mateřskou společností v ČLR, komunikace s manažery napříč společností a podřízenými týmy, externě s auditory, bankami, daňovými poradci.
Požadujeme: anglický a čínský jazyk na vynikající úrovni, zkušenost na obdobné pozici v letecké společnosti minimálně 10 let, znalost čínského systému účetnictví, čínský průkaz účetního výhodou, flexibilitu.
Písemné nabídky s životopisem zasílat výhradně k rukám JUDr. Vanické na email:vanicka@gmail.com
Volné místo ekonomický ředitel - manažer pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ekonomický ředitel - manažer

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Personalistika, lidské zdroje, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod
Ulice: Aviatická 1017
Město: Praha
PSČ: 161 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Vanické
E-mail: Pavlína Vanické

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod