Průvodce, konzervátor, domovník

  • Vikýřovice

Pracovní místo ( Průvodce, konzervátor, domovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Práce na recepci muzea (prodej vstupenek a zboží, vedení agendy k prodeji vstupenek, zboží apod.), průvodcovská činnost v muzejních expozicích, pořadatelská činnost při doprovodných muzejních akcích, práce v sobotu a státní svátky, spolupráce na základní konzervaci sbírkových předmětů, spolupráce na instalaci muzejních výstav, provádění základních údržbářských prací a drobných oprav (mj. obsluha plynových kotelen, úklid, sekání trávy, úklid sněhu apod.), úklid venkovních prostor nádvoří a dvora muzea a venkovní expozice (silniční mechanismy a mosty), správa objektu mýtní stanice v Sobotíně

Místo výkonu práce: Muzeum silnic, Hraběšická 203, Vikýřovice

Požadavky:
- vzdělání středoškolské nebo SOU s maturitou
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- hovorová znalost alespoň jednoho cizího jazyka - přednostně jazyk anglický
- samostatnost, způsobilost, důslednost, spolehlivost
- zručnost, fyzická zdatnost
- zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
- ŘP skupiny B

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace
sekretariát ředitele, Lipenská 753/120, 772 11 Olomouc
případně předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 21. října 2016.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády 564/2006 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 7.

Termín nástupu: možný od 1.11.2016

Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k