Zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) na oddělení chirurgie, JIP a

  • Rokycany

Pracovní místo ( Zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) na oddělení chirurgie, JIP a ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dne 13.9.2019 byla zjištěna pravomocná pokuta ze SUIP ze dne 14.8.2019 - požádáno o vyřazení místa z centrální evidence.

Praktické sestry
Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 - oddělení chirurgie, JIP a interna,
Požadujeme: vzdělání - střední zdravotní škola - obor zdravotnický asistent. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném znění.
Nabízíme: platové ohodnocení od 18.150,- do 20.250,- Kč/měs. - včetně příplatků
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: p. Krupičková, vrchní sestra chirurgie, tel.: 371 762 302, 606 665 794, e-mail: krupickova@nemocnice-ro.cz, Enžlová Anna, vrchní sestra interního oddělení, tel.č. 371 762 202 nebo 775 446 943, email enzlova@nemocnice-ro.cz, Mgr. Matějková Pavla, vedoucí sestra JIP, tel.č. 371 762 251 nebo 371 762 252, email matejkova@nemocnice-ro.cz.
Volné místo zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) na oddělení chirurgie, jip a interního oddělení pro lokalitu Rokycany.