Obsluha strojů/montáž

  • Rokycany

Pracovní místo ( Obsluha strojů/montáž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - osobní pohovory a školení se provádí v Plzeňské pobočce na adrese: FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň a nebo možnost využítí registrace přes webové stránky: www.futuraam.cz (registrační formulář).
Náplň práce: Zraková kontrola všech plastových dílů určených pro osobní automobily. U některých dílů se dále provádí montáž (osazování klipy, filci, atd.) a balení do speciálních beden.
Požadujeme: praxe s obdobnou pracovní pozicí - výhodou. dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem. Práce ve 3 směnném provozu (pondělí-pátek)
Nabízíme: platové ohodnocení od 21 465,-Kč/měs. Práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce. Zajišťujeme ubytování, ubytování v Rokycanech je hrazené naší společností. Finance: hodinová sazba, pravidelný docházkový a výkonnostní bonus, osobní ohodnocení, příspěvek na dopravu a ubytování, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Školení, školící materiály a veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení poskytujeme všem ZDARMA
Kontakt telefonicky Po-Pá do 8.00 do 16.00 na tel.: 739 933 828, 722 711 412, email: futuraam@futuraam.cz. Osobně v sídle společnosti (Út a Čt od 10 do 12hod.) nebo v hlavní budově společnosti Wexler každé úterý ve 14:15 hod. v místní kantýně, kde bude čekat zástupce společnosti FUTURA AM s.r.o.
Volné místo obsluha strojů/montáž pro lokalitu Rokycany.