SPECIALISTÉ OBCHODU A MARKETINGU

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( SPECIALISTÉ OBCHODU A MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA (předního světového dodavatele elektromembránových technologií) a aktuálně hledá specialistu na prodej svých produktů.

Náplň práce a odpovědnost za:
Celosvětový prodej technologických řešení a plnění plánů prodeje
Jednání se zákazníky, tvorba nabídek, vedení obchodních případů
Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu
Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti
Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence
Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj
Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů
Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích

Požadujeme:
VŠ (případně i SŠ) chemického, technického či ekonomického směru
Zkušenosti s obchodními a marketingovými aktivitami
Zkušenost s prodejem technologických řešení či technologií výhodou
Praxe v oblasti chemického inženýrství či procesního inženýrství výhodou
Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského jazyka výhodou
Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou
Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka
Orientace na zákaznické potřeby a marketing
Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět
reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie

Nabízíme:
Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností