Pracovník zajišťující kybernetickou bezbečnost krajského soudu a soudů v jeho pů

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník zajišťující kybernetickou bezbečnost krajského soudu a soudů v jeho pů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vysokoškolaké vzdělání.
Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů, 11 -12 platová třída od 18 590,- Kč., pracovní poměr uzavřený vždy na půl roku, poté monžost prodloužení prac.pom. na dobu neurčitou, práci v mladém kolektivu, vstřícný přístup, pružnou pracovní doba, příspěvky z fondu FKSP, 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna, vhodné i pro OZP.
Na pozici pracovník zajišťující kybernetickou bezbečnost krajského soudu a soudů v jeho působnosti je vypsáno výběrové řízení. Přesný text, včetně přihlášky do výběrového řízení naleznetene na úřední desce Krajksého soudu v Ústí nad Labem na stránkách justice.cz :
Volné místo pracovník zajišťující kybernetickou bezbečnost krajského soudu a soudů v jeho působnosti pro lokalitu Ústí nad Labem.