Hlavní účetní

  • Skuteč

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skuteč - Palackého náměstí 142
NÁPLŇ PRÁCE: Sestavování a kontrola podkladů pro fakturaci a vystavování daňových dokladů, zpracování a kontrola přijatých dokladů, podávání platebních příkazů, zpracování bankovních výpisů, přípravu podkladů pro soc., zdrav úřady a daňového poradce a komunikaci s nimi, evidenci a archivaci listinných i elektronických dokumentů, správa pohledávek, průběžná optimalizace interních procesů, další běžná administrativní činnost související s výše uvedeným, zpracování mzdové a personální agendy, údržba mzdových a personálních dat v personálním informačním systému, další typické činnosti pro tuto pozici.
POŽADAVKY: zkušenost s programem Pohoda a práce v účetnické oblasti potravinářského průmyslu výhodou, ochotu pracovat a učit se novým věcem, středoškolské vzdělání v ekonomickém směru zakončené maturitou, znalost zákoníku práce, znalost mzdové problematiky, personalistiky, samostatnost, přesnost, spolehlivost, týmová práce, velmi dobré uživatelské znalosti MS Office, internet, časovou flexibilitu
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Skuteč.