ŠIČKY/KREJČÍ

Pracovní místo ( ŠIČKY/KREJČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŠIČKY/KREJČÍ - místo výkonu: Hořovice. Kontakt: tel. (9:00 - 14:00) či e-mailem.
Volné místo šičky/krejčí pro lokalitu Hořovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Švadlena/krejčí Místo výkonu práce: Osek č.p. 401, 338 21 Osek u Rokycan Požadujeme: základní vzdělání, praxe v šití na průmyslových šicích strojích min. 2 roky, znalost NJ a AJ výhodou. Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. Kontakt telefonicky Po-Pá ...
SHELTMEN s.r.o. Osek, Inzerováno před 7 dny

Krejčí Kontaktní osoba: Lhotáková Eva, tel.: 602384071 - 9:00 - 21:00, e-mail: evalhotakova@seznam.cz Zakázky a úpravy oděvů. Zaměstnanecké výhody: ocenení za množství práce Volné místo krejčí pro lokalitu Praha.
Eva LHOTÁKOVÁ Praha, Inzerováno déle jak týden

Švadlena, dámská krejčová, obsluha půjčovny svatebních šatů Pracovník/nice půjčovny svatebních šatů Salon Miriam. Náplň práce: praní, šití, žehlení - úprava svatebních a společenských šatů, obsluha zákazníků, zkoušení šatů. Pružná pracovní doba, možný i zkrácený úvazek - dle domluvy. Provozní doba: po - čt ...
Olga Lanzendorfová - salon MIRIAM Plzeň, Inzerováno déle jak týden