Colortec, s.r.o.

Dělník/ce do výroby vlasových vzorníků

Odeslat

Pracovní náplň
nutná manuální zručnost (práce v úkole), doba určitá (6 měsíců) s možností prodloužení, možnost po zaučení práce z domova
Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, případné zajištění svozového autobusu pro pracovníky z ostatních okresů
Hlásit se telefonicky na tel.č. 417 537 818 nebo
na e-mail: denisa.hrabakova@george-mathai.com
Volné místo dělník/ce do výroby vlasových vzorníků pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník/ce do výroby vlasových vzorníků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Colortec, s.r.o.
Ulice: Modlanská 1201
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Denisa Hrabáková
E-mail: Denisa Hrabáková
Telefon: +420 417 537 818

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Colortec, s.r.o.