Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOKAROSÁŘ

Pracovní místo ( AUTOKAROSÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba 7.00-15.30
Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP B
Nabízíme: mzdu 30.000,- Kč + prémie
Kontakt: tel. 603 471 599 popř. zaslat stručný životopis na e-mail: vaclav.veverkaatveto.cz,
Volné místo autokarosář pro lokalitu Veselíčko.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

KAROSÁŘ - AUTOKLEMPÍŘ A16 z:5/1/2018 a:18/7/2018 Pracovní doba 6:30-17:00 hod. Požadujeme vyučení nebo praxe v oboru, chuť pracovat a učit se nové pracovní techniky. Nabízíme stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, základní mzda + prémie dle výkonu. Kontakty viz ...
AUTOEMISTAR GROUP s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

MECHANIK - KAROSÁŘ A16 z:21/2/2018 a:17/7/2018 Požadujeme praxi, anebo vyučení v oboru - vhodné pro absolventy, zaučíme. Pracovní doba pondělí až pátek 8.00-16.00 hod. Kontakt telefonicky pondělí až pátek v čase 8.00-16.00 hod., e-mailem viz výše. Volné místo ...
SILCAR PLUS s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

Automechanik, autokarosář, autoelektrikář Z:16.5.2018.A:16.7.2018. Místo výkonu práce Jerlochovice č.p. 161. Vyučení v jednom z uvedených oborů, možné i základní vzdělání u uchazečů s praxí v uvedených specializacích. Osobní kontakt na pracovišti možný každou středu 8:00 - 10:00. ...
LUBKAR s.r.o. Fulnek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit