PRACOVNÍK/-ICE OBCHODU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, jedná se o zkrácený úvazek na 30 hodin týdně, dvousměnný provoz, místo výkonu: OC AUPARK, Hradec Králové, Gočárova třída, 500 02 Hradec Králové
- Pracovní náplň: kontakt se zákazníky, práce na pokladně, odborné poradenství při prodeji, zpracování a prezentace zboží
- Požadavky: vyučení bez maturity a bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, výhodou uživatelská znalost práce s počítačem
- Nabízíme: smlouvu na hlavní pracovní poměr, atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu, vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích, stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
- slevu na kvalitní zboží Tescoma, čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny
- Pozice je vhodná pro OZP
- Kontaktní osoba v případě zájmu o pozici: pí. Lenka Nováková, DiS., tel. č.: 469 660 912 (volejte Po - Pá od 6:00 - 14:30 hod.), e-mail: novakova.l@ergotep.cz
Volné místo pracovník/-ice obchodu pro lokalitu Hradec Králové.