Project manager

  • Tachov

Pracovní místo ( Project manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do výrobní společnosti na Tachovsku otevíráme perspektivní kariérní příležitost na pozici:

PROJECT MANAGER

Váš profil:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti na obdobné pozici v automotive
- znalost technologie vstřikování plastů výhodou
- anglický jazyk na pokročilé úrovni
- komunikativnost, odolnost vůči stresu, týmový hráč

Náplň práce:
- koordinace a definování náběhu výroby v týmu každého projektu a plánování jeho průběhu
- organizace meetingů k revizi náběhu nových projektů
- hledání klíčových informací z výroby pro výrobní proces, výrobky a jiné
- spolupráce s oddělením technologie
- komunikace ohledně projektů přímo se zákazníkem

Nabízíme:
- působnost v závodě s moderním zařízením
- finanční ohodnocení dle zkušeností
- profesní vzdělávací kurzy
- závodní stravování, stravenky
- týden dovolené navíc
- příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na nemeckova@perasperagroup.cz.
Volné místo project manager pro lokalitu Tachov.