Plánovač kvality

  • Tachov

Pracovní místo ( Plánovač kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do automobilové výrobní společnosti v Tachově otevíráme kariérní příležitost na pozici:

PLÁNOVAČ KVALITY

Váš profil:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalosti v oblasti kvality – FMEA, kontrolní plány
- znalosti zkoušek plastových dílů a systémů měření
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- samostatnost, spolehlivost, technické myšlení, schopnost analyzovat závady na dílech

Náplň práce:
- člen projektového týmu nových projektů za oblast kvality
- organizace laboratorních zkoušek nových výrobků a návrhy na zlepšení
- spolupráce při návrzích nápravných opatření
- spolupráce na tvorbě a aktualizaci procesu FMEA
- zodpovědnost za koncept měřidel a leer (měricí šablony) nových výrobků
- zodpovědnost za proces vzorování nových výrobků pro zákazníka

Nabízíme:
- působnost v závodě s moderním zařízením
- finanční ohodnocení dle zkušeností
- profesní vzdělávací kurzy
- závodní stravování, stravenky
- týden dovolené navíc
- příspěvek na životní/penzijní pojištění

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na nemeckova@perasperagroup.cz.
Volné místo plánovač kvality pro lokalitu Tachov.