stauner palet s.r.o. Účetní finanční

Účetní finanční

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
*běžné účetní operace
*měsíční, kvartální a roční závěrky dle platných zákonů
*statistiky a vyhodnocování
*příprava výkaznictví pro naše finanční oddělení
*úkoly z daňové oblasti - daň z příjmu, DPH, daň z obratu.

PROFIL UCHAZEČE:
*ukončení vzdělání ekonomického směru
*min. 1letá praxe na obdobné pozici
*komunikativní znalost NJ/AJ
*dobrá znalost práce na PC - MS Office
*důslednost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME:
moderní pracovní prostředí
ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace
k fixní části platu prémie
*mobilní telefon, notebook, závodní stravování
*řešení dopravy do zaměstnání zajištěno.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete naše požadavky, neváhejte poslat Vaše CV - v české a německé verzi.
TĚŠÍME SE NA VÁS!
Volné místo účetní finanční pro lokalitu Mrákov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní finanční

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: 143
Město: Mrákov
PSČ: 345 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.