PROCESNÍ INŽENÝŘI/TECHNOLOGOVÉ

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( PROCESNÍ INŽENÝŘI/TECHNOLOGOVÉ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: VŠ vzdělání chemického směru . Schopnost komunikovat v angličtině. Analytické schopnosti, Energetika. Zaměření na řešení problémů
NÁPLŇ PRÁCE: hlavní zodpovědnosti: Řídí kvalitu, objem a výtěžnost výroby. Identifikuje navrhuje a implementuje opatření k zdokonalení výrobních procesů. Optimalizuje technologické parametry výroby nových technologií. Vytváří dokumentaci inovovaných a nových technologických procesů a pracovních postupů. Školí výrobní obsluhu, sleduje dodržování technologických postupů. Navrhuje opatření pro snížení energetické náročnosti výroby, provádí energetický reporting. Podílí se na tvorbě a realizaci investičních projektů
NABÍZÍME: Práci s vyspělou technologií v úspěšné mezinárodní společnosti. Trénink jak v našem závodě tak v zahraničí. Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu. Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 681 424 nebo e-mailem: radek.pavelka@cabotcorp.com
Volné místo procesní inženýři/technologové pro lokalitu Valašské Meziříčí.