kontrolor/ka kvality

  • Bzenec

Pracovní místo ( kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sportovní 1444, 696 81 Bzenec. Doprava zdarma z celého okresu Hodonín a Uherské Hradiště. Hodinová sazba 85,- Kč/hod, směnnost 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden). Náplň práce: vizuální kontrola komponentů pro elektrotechnický průmysl, kontrola se vykovává v sedu, pod světlem a lupou, pomocné práce ve výrobě související se správným chodem linky, balení, třídění, odstraňování a evidence nekvalitních výrobků. Požadujeme: ochotu pracovat na směny, dobrý zrak, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí, přátelský kolektiv. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: prace@exactsystems.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte PRÁCE BZENEC. Na pracovišti se není možné hlásiť přímo osobně bez předchozí telefonické domluvy. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy.
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Bzenec.