OBCHODNÍ ASISTENT/-KA, REFERENT/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ASISTENT/-KA, REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ ASISTENT/-KA, REFERENT/-KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: fofova@frezite.cz. Bližší informace na tel.: 491513971 pí Fofová.
Požadujeme SŠ s maturitou, znalost AJ na pokrorčilé úrovni, znalost dalšího světového jazyka - NJ výhodou, znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel), znalost podvojného účetnictví výhodou, komunikativní schopnosti.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou - 12 měsíců s možností prodloužení, jednosměnný provoz - pružná pracovní doba s pevnou složkou, nástup 10/2016, motivující platové ohodnocení, přátelský kolektiv, profesní růst. Dále nabízíme stravenky, půlroční a roční bonusy, školení v mateřské firmě v Portugalsku.
Pozice vhodná i pro absolventy, zdravé i OZP a OZP na invalidním vozíku.
Volné místo obchodní asistent/-ka, referent/-ka pro lokalitu Jičín.