Horizontkář

  • Přepeře

Pracovní místo ( Horizontkář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Horizontkář - fyzicky náročnější práce

Týdenní pracovní doba: 37,5 hod.
Doba určitá / neurčitá: určitá na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Předpokládaná hrubá mzda: 120 - 140,- Kč/hod.
Směnnost: dvousměnný provoz
Pracovní doba od/do: 6.00 - 14.00 hod. 14.00 - 22.00 hod.
Jazykové znalosti: nejsou
Délka požadované praxe: vhodné i pro absolventy v případě vyučení ve strojírenském oboru,
Praxe nutná.
Jiné požadavky: samostatnost, flexibilita, ochota pracovat ve vícesměnném provozu, dodržování kvalitativních požadavků
Volné místo horizontkář pro lokalitu Přepeře.