PRODEJCE/-KYNĚ VE VELKOOBCHODĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRODEJCE/-KYNĚ VE VELKOOBCHODĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: péče a rozvoj svěřeného regionu, komunikační zákaznický servis, práce se zbožím, péče o velkoobchodní prodejnu, každodenní aktivní komunikace se zákazníky
- Požadujeme: min. ÚSO s maturitou, 3 roky praxe v oboru, zkušenosti s prodejem, péčí o zákazníky, dobré komunikační schopnosti, přátelské vystupování, smysl pro zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, fyzickou kondici, pozitivní přístup, zkušenost s velkoobchodním prodejem výhodou
- Nabízíme: stabilní pracovní dobu od 6:30 - 15:00 hod., zázemí v silné a stabilní společnosti, zaškolení, bonusy podle kvality Vaší práce, možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti, pracovní smlouva na dobu neurčitou, telefon
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: personalistka@etcimex.cz
Volné místo prodejce/-kyně ve velkoobchodě pro lokalitu Hradec Králové.