Anesteziologická sestra - operační sály

  • Jeseník

Pracovní místo ( Anesteziologická sestra - operační sály ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 7.1.2019 !!!
První kontakt osobní nebo písemný!

Požadavky:
- vzdělání ÚSO, bakalářské
- žadatel musí splňovat podmínky zákona č. 96/2004Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání všeobecná sestra §5,
- čistý trestní rejstřík

Jednosměnný provoz od 7:00 - 15:30hod

Zaměstnavatel nabízí:
- základní mzda+příplatek za náročnost+příplatek za specializaci+přípatek za směny+ benefity: závodní stravování, 3 dny volna + 25 dní dovolené, časem příspěvek na žiovtní pojištění + penzijní připojištění+rekondiční pobyty

Zaměstnavatele lze kontaktovat:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: Jana. Zavrelova@jen.agel.cz
- osobně po telefonickém sjednání schůzky na tel. čísle:584 458 407
Volné místo anesteziologická sestra - operační sály pro lokalitu Jeseník.