PEKAŘSKÝ/Á A CUKRÁŘSKÝ/Á DĚLNÍK/NICE - TEPLÁ A STUDENÁ KUCHYNĚ (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK)

  • Sázava

Pracovní místo ( PEKAŘSKÝ/Á A CUKRÁŘSKÝ/Á DĚLNÍK/NICE - TEPLÁ A STUDENÁ KUCHYNĚ (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sázava č.p. 180, 563 01 Lanškroun
Zkrácený pracovní úvazek - 20 hodin týdně
Požadujeme: samostatný a zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, vztah k vykonávané práci, flexibilita.
Náplň práce: příprava a krájení zeleniny, příprava pomazánek, chlebíčků, smažení smaženek a palačinek…
Pracovní doba od 16:00 do cca 24:00 hodiny v cyklu 1 týden Po-Pá, 2.týden volný
Nabízíme: zdravotní bonus, služné, příspěvek na stravování, kvalitní technické zázemí, práci v přátelském kolektivu, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející české společnosti
V případě zájmu kontaktujte e-mailem Mgr. Beranovou: beranova@pekarstvisazava.cz
Volné místo pekařský/á a cukrářský/á dělník/nice - teplá a studená kuchyně (zkrácený úvazek) pro lokalitu Sázava.