Tehnik zemědělského provozu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Tehnik zemědělského provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Závodní 391/96c, Dvory - Karlovy Vary 6, 360 06
kontakt: Fialová Jana, e-mail: info@kandidati.cz
Podnik zabývající se zemědělskou prvovýrobou v okrese Karlovy Vary, se zaměřením na chov skotu bez tržní produkce mléka a rostlinnou výrobu, hledá vhodného uchazeče.

Náplň práce:
- řízení a organizování zemědělské výroby
- zajišťování technologických postupů v zemědělské prvovýrobě
- zodpovědnost za produkční výsledky v živočišné i rostlinné výrobě
- vedení související administrativy
- vedení týmu lidí

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ zemědělského směru
- min. 5 let praxe v zemědělství
- základní uživatelská znalost práce s PC
- řidičské oprávnění skup. B, výhodou je T

Nabízíme:
- práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou
- dobré finanční ohodnocení, které má další návaznost na hospodářské výsledky podniku
- smysluplné a zajímavé pracovní uplatnění
- po zapracování služební vozidlo i do osobního užívání
- možnost podnikového stravování

Očekáváme:
- vztah k zemědělské činnosti, znalost technologických postupů a zemědělské techniky
- zkušenosti s vedením lidí, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita
- dobrý zdravotní stav, pozitivní přístup ke světu a životu, zdravý sels
Volné místo tehnik zemědělského provozu pro lokalitu Karlovy Vary.