Metrolog

  • Tachov

Pracovní místo ( Metrolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do výrobní společnosti na Tachovsku otevíráme kariérní příležitost na pozici:

METROLOG

Váš profil:
-SŠ/SOU vzdělání
-znalost německého či anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
-rámcová znalost systému řízení kvality a norem ISO TS 16949
-zkušenosti na obdobné pozici

Náplň práce:
-provádění analýz měřících systémů
-měření na 3D měřícím přístroji
-zpracování výsledků měření a související dokumentace
- správa měřidel (výběr, evidence, zajištění kalibrace)
-uvolňování kontrolních a zkušebních zařízení, atd.

Nabízíme:
- závodní stravování, stravenky
- týden dovolené navíc
- příspěvek na životní/penzijní pojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity, atd.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na nemeckova@perasperagroup.cz.
Volné místo metrolog pro lokalitu Tachov.