MASÉR / KA (ve zdravotnictví)

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( MASÉR / KA (ve zdravotnictví) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT:
telefonicky 353206007, e-mailem HR@imperial-group.cz či osobně - úterý 10-12 hod, čtvrtek 13-15 hod

Imperial Karlovy Vary a.s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

MASÉR - MASÉRKA

NABÍZÍME:
* získání zkušeností z prestižních lázní pod vedením špičkových profesionálů
* zajímavé mzdové ohodnocení
* personální obědy za 15,- Kč
* zaměstnanecké benefity
* přátelský a stabilní kolektiv
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* další profesní vzdělávání
* pracovní doba 6:50 - 15:20, 10:30 - 19:00

POŽADUJEME:
* SŠ zdravotní - obor masér, certifikát maséra ve zdravotnictví
* znalost RJ; AJ či NJ výhodou
* příjemné a profesionální vystupování
* komunikativnost a spolehlivost, bezúhonnost

Místo výkonu práce: hotel Imperial
Volné místo masér / ka (ve zdravotnictví) pro lokalitu Karlovy Vary.