SPECIALISTA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

  • Nová Paka

Pracovní místo ( SPECIALISTA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU - pracoviště Nová Paka + hlavní město Praha.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: personalistika@zpanp.cz

Specialista zahraničního obchodu pro prodej přístrojů měřící a regulační techniky pro Irán, Rusko, Turecko a Azerbajdžán.
Požadujeme: vzdělání petrochemického nebo technického směru, jazykové znalosti: angličtina, ruština, azerbajdžánština, turečtina (komunikativní úroveň), obchodní dovednosti, dobrá orientace v energetice, petrochemii, plynárenství, chemickém průmyslu.
Nabízíme nástup od 1.10.2016 nebo dle dohody, pracovní úvazek zkrácený - 18,75 hod/týden. Vhodné pro cizince.
Volné místo specialista zahraničního obchodu pro lokalitu Nová Paka.