STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG PRO OBRÁBĚNÍ, SVAŘOVÁNÍ, MONTÁŽE

  • Holešov

Pracovní místo ( STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG PRO OBRÁBĚNÍ, SVAŘOVÁNÍ, MONTÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pracovní činnosti - Tvorba podkladů pro nabídkové řízení, tvorba a úpravy technologických postupů, stanovení spotřeby materiálu, nástrojů a času na operace. Zavádění postupů pro nové výrobky/sestavy, případné revize stávajících výrobků vzhledem k aktuální výrobě. Technická spolupráce s výrobou a obchodem. Volba nejvhodnějšího způsobu vlastní výroby nebo v kooperaci. Občasné návštěvy kooperačních partnerů = případné zhodnocení technických možností dodavatele nebo konzultace požadavků zákazníka přímo v místě jejich provozu.
- Požadujeme: min. vzdělání SŠ - technického směru, nejlépe strojní, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, aktivní přístup k řešení problémů, práce s PC - znalost CAD, CAM systémů a tvorby technologických postupů a dokumentace, znalost problematiky výroby obrobků, svařenců a odlitků, ŘP sk. B,
- Výhody: Praxe s obdobnou náplní práce, Znalost AJ, NJ, Znalost práce s databázovým IS systémem
- Nabízíme: nástupní mzdu 15 - 20 tisíc Kč dle dosavadní praxe, služební telefon, notebook.
Po zapracování a při dobrých pracovních výsledcích: možnost platového růstu, možnost firemního penzijního připojištění, rermín nástupu ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:30 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vaclachova@foundry-machining.eu.
Volné místo strojírenský technolog pro obrábění, svařování, montáže pro lokalitu Holešov.