OBRABĚČ KOVŮ PRO CNC

  • Holešov

Pracovní místo ( OBRABĚČ KOVŮ PRO CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Obrábění kovů na CNC soustruzích, frézovacích a brousících centrech
- Požadujeme: Vyučení v oboru nebo praxe, Znalost obsluhy CNC centra event. CNC soustruhu, Znalost ŘS u centra Heidenhain u soustruhu Fanuc, Znalost 5-tiosého a 3-osého obrábění + seřizování stroje, Znalost práce se sondami, Opravy programů, přípravy nástrojů, výpočty řezných podmínek, programování v Heidenhain (Fanuc), Časová flexibilita, Možný třísměnný provoz
- Nabízíme - Nástupní mzdy 14 900 - 20 000 Kč dle dosavadní praxe, Po zapracování a při dobrých pracovních výsledcích: možnost platového růstu, možnost firemního penzijního připojištění, nástup ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:30 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vaclachova@foundry-machining.eu.
Volné místo obraběč kovů pro cnc pro lokalitu Holešov.