SHB Hovorka s.r.o.

bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: ŘP sk. T, strojní průkaz, praxe

Telefonický kontakt v pracovních dnech 13:00 - 17:00 hod. na telefonu 776087001
Volné místo bagrista pro lokalitu Pacov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: SHB Hovorka s.r.o.
Ulice: Sídliště Míru 1067
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Hovorka
E-mail: shbhovorka@seznam.cz
Telefon: +420 776 087 001

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SHB Hovorka s.r.o.