Asistent/ka oddělení A-Pics

  • Lovosice

Pracovní místo ( Asistent/ka oddělení A-Pics ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová 1166, Lovosice 410 02.
VOLNÉ MÍSTO: PC asistentka
Náplň práce:
- zajištění dodávek k zákazníkovi
- komunikace s výrobními procesy ohledně chybějících výrobků
- kontrola stavu materiálu a vydávání požadavků k jejich přípravě
- tisk dokumentů pro expedici a výrobu
- vytváření dodacích listů
- třísměnný provoz
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- velmi dobrou znalost angličtiny
- dobrou znalost práce s MS Excel
- loajalitu, ochotu učit se novým věcem, týmovost
Nabízíme:
- práci v moderním pracovním prostředí
- možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
- pololetní bonus v závislosti na pracovním výkonu
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- později pracovní smlouva na dobu neurčitou
- poukázky za dobré nápady
- bonus za docházku 600 ,- Kč/měs.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresa: olsovcova@aoyama.cz
Volné místo asistent/ka oddělení a-pics pro lokalitu Lovosice.