Strážní - vhodné i pro OZP

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Strážní - vhodné i pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STRÁŽNÍ - vhodné i pro OZP
Mzda: hodinová sazba 88,10 Kč + veškeré příplatky
Nástup možný ihned.
Požadujeme: bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, potravinářský průkaz, profesionální vystupování
Náplň práce: ostraha areálu objektu MP Krásno a.s., kontrola zaměstnanců MP Krásno, evidence a kontrola vozidel, obchůzky po prostorech areálu, práce ve 12hod. směnách
Nabízíme: práce bez enormní fyzické zátěže, čisté prostředí, služební výstroj, možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8:30 do 17:00 na čísle 731 616 994 nebo e-mailem: cermakova@sg3.cz Prosíme uchazeče a zájemce o zaměstnání, aby na uvedenou adresu místa výkonu práce nechodili osobně, ale nedříve kontaktovali zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.
ov. 22.7.
Volné místo strážní - vhodné i pro ozp pro lokalitu Valašské Meziříčí.