Personalista/ka

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
-Administrativní podpora personálního oddělení
-Recruitment a s tím související personální činnosti zajišťované pro vybranou skupinu pracovníků společnosti
-Koordinace a monitoring procesu zapracování nových pracovníků
-Podpora při zpracovávání podkladů pro měsíční personální reporting
-Spoluzodpovědnost nad dodržováním zákoníku práce a interních směrnic
-Jednání s úřady práce a dalšími relevantními organizacemi
-Podpora v oblasti talentmanagementu

Požadavky:
-SŠ / VŠ humanitního směru, zaměření na lidské zdroje výhodou
-Analytické myšlení
-Zkušenosti z oboru personalistiky min. 2 roky
-Znalost Zákoníku práce
-Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
-Znalost AJ nebo NJ podmínkou
-Výborné organizační a komunikační schopnosti
-Ochota učit se novému
-Aktivní přístup k práci
-Pečlivost, přesnost, časová flexibilita

Nabízíme:
-Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
-Odpovídající mzdové ohodnocení
-Bonusový systém
-Odborný rozvoj
-5 týdnů dovolené
-Dotované stravování
-Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

Mgr. Věra Munzarová
Telefon: (+420) 566 652 175
E-mail: personal_hcr@de.hettich.com
Hettich ČR k.s. , Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou
Volné místo personalista/ka pro lokalitu Žďár nad Sázavou.