Shop asistent v prodejně na Letišti Ruzyně

Pracovní místo ( Shop asistent v prodejně na Letišti Ruzyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Letiště Ruzyně
kontakt: Jamborová Iveta Ing., tel.: 224314199, e-mail: info@persea.cz
Jedná se o prodej zboží v obchodě; komunikaci se zákazníky (převážně zahraniční klientela); podílení se na chodu prodejny (udržování pořádku a čistoty v prodejně; příjem a doplňování zboží; obsluha pokladny).

Práce ve směnném provozu (rovnoměrné rozvržení v režimu krátký/dlouhý týden).

Požadujeme:
Spolehlivost; pečlivost; příjemné vystupování; komunikativní znalost Aj podmínkou; znalost Rj, popř. přímé zkušenosti s prodejem velkou výhodou.

Nabízíme:
Zajímavá školení na prodejní dovednosti.
Produktová školení od známých značek (např. Channel, Dior, Jameson, Burberry).
Atraktivní dárky, které získáte při školení.
Odpovídající platové ohodnocení a firemní bonusy.
Příjemné pracovní prostředí na letišti v atraktivních prodejnách.
Pro nejlepší z Vás Talent Night v Paříži.

Získáte:
Zkušenosti s prodejem širokého sortimentu
Sebevědomí v komunikaci v cizím jazyce s mezinárodní klientelou.
Nové přátele v dobrém kolektivu.
Smlouvu na dobu neurčitou.