Účetní - Fakturanti/Fakturantky

  • Rumburk

Pracovní místo ( Účetní - Fakturanti/Fakturantky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. - Cihlářská č.p. 1000/2, Rumburk
Požadavky:
- Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat,
- Komunikační schopnosti,
- Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu,
- Flexibilita,
- Dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, ...),
- Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (možnost i pro absolventy bez praxe).

Hlavní náplň činnosti:
- Vyřizování objednávek,
- Vnitrofiremní účtování,
- Tvorba účetních dokladů,
- Vedení pokladny.

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející
společnosti s dobrým jménem.
- Práce v kolektivu.
- Možnost profesní seberealizace.
- Možnost zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání.
- Finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu.

V případě zájmu vyplňte personální dotazník, ketrý naleznete na odkazu: www.sasa.cz
Volné místo účetní - fakturanti/fakturantky pro lokalitu Rumburk.