pracovníci v sociálních službách

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY
- ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
- praxe v sociálních službách vítána
- čistý trestní rejstřík
- velmi dobré komunikační dovednosti
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- ochota učit se novým věcem a vzdělávat se
- přístup orientovaný na člověka
- představa o sociální službě a jejím poslání
- základní práce s MS Office a řidičský průkaz sk. B
VÝHODOU
- kurz pracovníka v sociálních službách nebo odpovídající vzdělání dle zákona
- praxe v sociálních službách, dobré pracovní nasazení
NABÍZÍME
- možnost osobního rozvoje, další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení dané § 6 nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- 5 týdnů dovolené plus týden dodatkové dovolené
- stravenky (zaměstnavatel hradí část nákladů)
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení pracovního poměru
- rozvržení pracovní doby rovnoměrné, jednosměnný pracovní režim, týdenní pracovní doba 20 hodin pro 0,5 úvazku včetně sobot a nedělí (ranní/odpolední směny)zpravidla 6:00-14:30, 12:00-20:30, bez nočních směn;
MOTIVAČNÍ DOPIS A STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZAŠLETE:
na e-mail info@chbnaplno.cz do 29.9.2016 do 12:00 hod.
Do předmětu e-mailu uvádějte VŘ-pracovník v sociálních službách.
V případě, že budete vybráni k osobnímu pohovoru, budeme Vás dále kontaktovat, na životopisy zaslané pomocí robotů nereagujeme,
Více informací lze získat u vedoucího CHB Naplno Mgr. Aleše Adamce na e-mailu vedouci@chbnaplno.cz nebo na telefonu 737236929.
Volné místo pracovníci v sociálních službách pro lokalitu Jindřichův Hradec.