Krijcos CS, a.s.

Barmani

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučení v oboru, zájem o práci (znalost přípravy míchaných nápojů), flexibilita. Znalost polského jazyka vítána. Místo vhodné pro absolventy i osoby s dlouholetou praxí.
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky od 8.00 hod. do 18.00 hod. a dohodnout schůzku nebo zasílat životopis na e-mail.
Volné místo barmani pro lokalitu Český Těšín.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barmani

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Krijcos CS, a.s.
Ulice: Sokola-Tůmy 107
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Bartoníková
E-mail: Ilona Bartoníková
Telefon: +420 777 562 410

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krijcos CS, a.s.