VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - specialista ultrazvukových aplikací

  • Bílá

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - specialista ultrazvukových aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úkoly:
- vývoj a testování ultrazvukových aplikací
- vývoj a ladění sonotrod pro ultrazvukové svařování plastů
- provádění testů svařitelnosti dílů
- komunikace se zákazníkem
Požadavky:
- VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost s 3D modelování jednoduchých dílů v CAD SW
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B
- ochota učit se nové věci a jezdit na krátké služební cesty
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností (od 28000,- hrubého)
- bonusy: zaškolení v zahraničí, 13. plat, telefon, příspěvek na dopravu, stravenky, školení a další
- volná pracovní doba, částečná možnost práce z domova
- možnost zkráceného pracovního úvazku
Kontaktní osoba: Libor Strejček, tel. +420 608 173 427, info@ultratech.cz
Volné místo vývojový pracovník - specialista ultrazvukových aplikací pro lokalitu Bílá.