PRACOVNÍK BACK OFFICE

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK BACK OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplní pracovní činnosti bude administrace obchodních případů, podpora obchodního týmu, vedení evidence, statistika, příprava měsíčních bilancí, komunikace se zákazníky.
Požadujeme:
- VŠ/SŠ
- Komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ, RJ výhodou
- Výborné komunikační schopnosti
- Praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky
- Odolnost vůči stresu
- Aktivní znalost MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B
- Spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Práci v moderním chemickém provoze
- Zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc, vstupenky do plaveckého bazénu a sauny)
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost firemního ubytování
Mzda:
Od 22 000,- Kč dle praxe a zkušeností
Požadovaný nástup:
Dohodou
Místo výkonu práce:
Výrobní závod Liberec - Rochlice.
Kontaktní informace:
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na email: info@temperatior.cz
Volné místo pracovník back office pro lokalitu Liberec.