ŘEDITEL/-KA MŠ

  • Těchlovice

Pracovní místo ( ŘEDITEL/-KA MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obec Těchlovice vyhlašuje v souladu s ustanovením § 102 odst. 2 písm. b) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů, a v souladu s ustanovením § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů konkurzní řízení.
-PP na HPP, dobu neurčitou
- Požadujeme: vzdělání a pedagogická praxe dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
- Nabízíme: podnikové stravování, mimořádné odměny
- V případě zájmu zašlete přihlášku s následujícími náležitostmi: úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce, případně maturitní vysvědčení),
originály nebo ověřené kopie dokladů o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně uvedení pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů atd.), strukturovaný profesní životopis, koncepce rozvoje školy (max. 2 strany strojopisu), výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), originál, popř. ověřená kopie lékařského potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu činnosti ředitele školy (ne starší 3 měsíců).
Přihlášky s výše uvedenými doklady doručte nejpozději do 7. října 2016 do 10 hod. na adresu: Obec Těchlovice 18, 503 27 Lhota pod Libčany. Obálku označte Konkurz - neotvírat.
Volné místo ředitel/-ka mš pro lokalitu Těchlovice.