Plánovač výroby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Vzhledem k povýšení našeho současného zaměstnance na vedoucí pozici hledáme do našeho výrobního závodu nového kolegu na pozici Plánovač výroby.
Máte zkušenost s plánováním výroby z mezinárodní výrobní společnosti?
Rádi pracujete se systémem SAP nebo byste se s ním chtěli naučit pracovat?
Máte komunikativní znalost anglického jazyka?
Pokud ANO, tak pozice Plánovač výroby je právě pro Vás.
Co vás čeká:
• Plánování a kontrola výrobního procesu na základě EDI odvolávek
• Plánování a kontrola výrobních kapacit
• Komunikace se zákazníky a řešení případných reklamací
• Zabezpečení včasných dodávek materiálu pro potřeby výroby
• Sledování plnění výrobních termínů
• Navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů
• Analýza výrobních prostojů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Praxi na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti
• Zkušenost s plánováním výroby
• Znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
• Znalost práce na PC (Excel podmínkou, SAP výhodou)
• Analytické myšlení
• Organizační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
Dotované stravné
Další firemní benefity po zkušební době
kontakt:kariera@cz.gestamp.com
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Velemyšleves.