KEBAB FACTORY s.r.o.

Řezník/ce - uzenář - ruční výroba kebabů a masových špízů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: výborný zdravotní stav, dobrá fyzická kondice, praxe ve výrobě kebabů a masových špízů, případně ruční vykošťování kuřecího masa min. 2 roky
V případě zájmu zasílat životopis na email keno.trading@yahoo.com
Volné místo řezník/ce - uzenář - ruční výroba kebabů a masových špízů pro lokalitu Dubí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezník/ce - uzenář - ruční výroba kebabů a masových špízů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: KEBAB FACTORY s.r.o.
Ulice: náměstí Svobody 16
Město: Dubí
PSČ: 417 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Turečková
E-mail: keno.trading@yahoo.com
Telefon: +420 417 538 843

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KEBAB FACTORY s.r.o.