Aranžér/ka - florista/ka

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Aranžér/ka - florista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Náplň práce: aranžmá celého hotelu a okolí, údržba zeleně a zahradnické práce. Požadujeme: min. SOU nebo ÚSO vzdělání, praxe v oboru vítána, příjemné vystupování, profesionalita, komunikativnost, loajalita, flexibilita, znalost práce na PC, znalost zahradní architektury. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném lázenském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky do AQUAFORA. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo aranžér/ka - florista/ka pro lokalitu Františkovy Lázně.