plánovač balení

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( plánovač balení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce a hlavní odpovědnost:
Odpovědnost za detailní rozplánování výrobního plánu finálních výrobků kapsiček na jednotlivé linky a externí subdodavatele
Odpovědnost za minimalizaci zastarávání zásob a zohlednění ekonomické i výrobní posloupnosti výrobní sekvence výrobních zakázek, dostupnosti surovin a obalů, vytíženosti jednotlivých balicích linek.
Koordinace nákupu a kontroly dostupnosti surovin a obalů pro výrobní zakázky s oddělením nákupu. Informování výrobního plánovače o nedostupnosti surovin a obalů pro změnu plánu.
Odsouhlasení výrobního plánu s výrobním oddělením a následně měření a reportování jeho dodržování (zpoždění) na odpovědného managera a plánovače.
Detailní evidence a reporting, které zboží kdy a kde bude zabaleno.
Požadujeme:
o znalost plánovacích procesů a metodik
o praxe ve výrobním závodě/logistickém provoze či controlingu výhodou
o dobré znalosti projektové, obchodní a logistické administrativy
o znalost systému interních a externích reportů
o znalost výrobních, logistických procesů a skladového hospodářství
o komunikativní znalost anglického jazyka
o velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
o velmi dobrá znalost MS office - Excel
o znalost MS Access velkou výhodou
o znalost práce s plánovacími SW výhodou
o řidičský průkaz skupiny B
o dobré organizační schopnosti
o komunikační dovednosti
o zkušenost s vedením týmu lidí výhodou
o schopnost logického myšlení
Nabízíme:
- práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
- možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
- adekvátní mzdové ohodnocení
kontakt tel. nebo e-mailem
Volné